Anna Władyszewska

Gabinet Kosmetyczny

Pielęgnacja twarzy

Mikroigłowa mezoterapia frakcyjna

Jest to rewolucyjna metoda regenerowania skóry. Zabieg powoduje wypłycenie blizn, zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień. Skóra staje się młoda, odżywiona, nawilżona, zregenerowana i napięta.

Zabieg ten polega na pulsacyjnym frakcjonowaniu skóry sterylną głowicą, która nakłuwając skórę wytwarza kanały frakcyjne ułatwiające transport substancji aktywnych, tj. kwasu hialuronowego, kolagenu lub placenty w głąb skóry. Zabieg nie boli, mocno odmładza i jest alternatywą botoxu.

O2xy Infusion

Zabieg dotleniający przeznaczony jest dla skór szarych, zmęczonych i zestresowanych, wymagających rozjaśnienia i dostarczenia energii. Dzięki zawartości Oxycell zwiększa się ilość tlenu dostarczona do komórek skóry oraz stymuluje aktywność fibroblastów produkujących kolagen i elastynę. Skóra staje się jędrna, gładka, rozjaśniona i promienna.

Peeling kawitacyjny

Zabieg wykonywany za pomocą ultradźwięków. Służy głównie do bezdotykowego, bezbolesnego oczyszczania twarzy i ciała oraz do wprowadzania składników aktywnych, zawartych w kosmetykach w głąb skóry. Peeling kawitacyjny przeznaczony jest dla właścicielek każdego rodzaju cery: wrażliwej, cienkiej i naczynkowej, jak również trądzikowej lub przetłuszczającej się. Zabieg ten można wykonać również na plecach i dekolcie. Jego zalety to rozjaśnienie przebarwień, spłycenie blizn, regeneracja skóry oraz mięśni mimicznych. Peeling ten działa sterylizująco na skórę przez co zwalcza bakterie, które są przyczyną powstawania wyprysków. W konsekwencji przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych i powoduje, że skóra wygląda młodo.

.

Mikrodermabrazja

Metoda polega na ścieraniu wierzchnich warstw naskórka. Powoduje to przyspieszenie procesów odnowy naszej skóry, a dodatkowo – pośrednio – nasilenie syntezy kolagenu i elastyny. Usunięcie martwego naskórka prowadzi ponadto do rozszerzenia naczyń krwionośnych dzięki czemu poprawia się ukrwienie skóry. Aby efekt odnowy był bardziej zadawalający proponuję dodatkowo ampułkę zapewniającą np. nawilżenie skóry, którą wprowadzam ultradźwiękami. Mikrodermabrazja jest przyjemnym zabiegiem, po którym możemy śmiało wrócić do normalnego trybu życia.