Anna Władyszewska

Gabinet Kosmetyczny

paznokcie

Manicure klasyczny

Polega na usunięciu starego naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia i skróceniu paznokci nadając im właściwy kształt oraz nałożeniu odżywki ,która chroni paznokcie i wzmacnia je. Kolorowy lakier nadaje im estetyczny wygląd i formę.

Manicure monofazowy-jednofazowy

Lakiery monofazowe to ciekawa innowacja. Moim zdaniem to alternatywa do manicure hybrydowego.
Monofaza o co chodzi? Opiłowane i delikatnie wypolerowane paznokcie należy odtłuścić. Na płytke nakładamy warstwy lakieru w sposób fachowy tak by uzyskać porządany estetyczny efekt. Ważnym elementem jest zastosowanie odpowiedniej lampy LEDowej.


Monofaza czy zwykły lakier hybryda?

Wiele razy robiłam hybrydę i monofazę. Nie potrafię wybrać faworyta bo w zależności od sytuacji potrzebuje różnego efektu. Główną zaletą za którą uwielbiam monofazę jest oszczędność czasu. W 20 min mamy pomalowane i błyszczące paznokcie. Efekt jest trwały. Zaletą monofazy jest piękny połysk, a więc po tygodniu lakier wygląda jak świeżo nałożony i nie traci blasku. Hybrydę wybieram gdy stan paznokci jest słaby. Monofaza jest niezastąpiona gdy mam mało czasu, a potrzebuje mieć piękne paznokcie. Żadna z moich klientek jeszcze nie żałowała ze wybrała monofazę zamiast zwykłego lakieru.

Manicure hybrydowy

to wygoda i estetyka. Zabieg zaczyna sie zwykle od manicure. Odtłuszczaniu płytki paznokciowej to bardzo ważne szczególnie przy płytkach tłustych! Po nałożeniu warstwy żelu utwardza się go w lampie ledowej, a następnie nakłada warstwy koloru. Manicure hybrydowy daje możliwość wykonania wszelkich rodzajów zdobień, jeden kolor a także wtapiania drobnych ozdób. Produkt nie nadaje się do przedłużania płytki. Bliżej mu do mocnego lakieru do paznokci niż tipsów. Do jego usunięcia stosuje się specjalny płyn, a zdjęcie hybryd odbywa się ponownie w salonie.

Zadbane stopy…

Sekretem zadbanych stóp jest uzycie odpowiedniego sprzetu-frezarki a także doświadczenia i wyczucia w sposobie wykonania pedicure. Efektem finalnym sa starannie pomalowane paznokcie.


Przeciwwskazania

  • grzybica stóp lub paznokci
  • stopy zapalne, ropne lub alergiczne
  • świeże blizny
  • pęknięcia naskórka między palcami
  • brodawki, łuszczyca, egzemy, cukrzyca
  • zmiany pod płytką paznokciową.